Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Kabaret Smile: „ To ci tłumaczę!”

Salwy śmiechu i gromkie brawa towarzyszyły występowi Kabaretu SMILE, który owiedził Dobczyce 23 czerwca 2016 r. Artyści z Lublina, w trakcie dwugodzinnego programu, dostarczyli publiczności całe mnóstwo niezapomnianych wrażeń.
Nie zabrakło czasu na bisy, autografy i wspólne sesje zdjęciowe.

Zachęcamy do obejrzenia  GALERII  zdjęć

Słowo “smile”, w języku angielskm oznacza “uśmiech”. W języku polskim – jest nazwą własną kabaretu z Lublina. Kabaret „Smile” tworzy 3 artystów, którzy bacznie obserwują otaczającą rzeczywistość, przenoszą jej elementy na scenę, w humorystyczny sposób pokazują odwieczne absurdy i „śmieszą” miliony widzów w całym kraju.

„To Ci tłumaczę!” – to tytuł najnowszego programu kabaretu „Smile”. Andrzej, Paweł i Michał, podczas dwugodzinnego spektaklu, starali się wyjaśnić kilka zagadnień, które napotykamy w życiu codziennym, takie jak np. dylematy młodego ojca, „youtuberki” o skomplikowanym pseudonimie artystycznym, próby uśpienia niemowlaka, próby odciągnięcia nastolatka od smartfona, czy nieustanne problemy z naszym pięknym polskim językiem.

Artyści zwrócili  uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii i dopalaczy, choć śmiało można stwierdzić, że z tych pierwszych często korzystali w swoim programie.

Organizatorem występu Kabaretu „Smile” była Agencja Artystyczna „Joanna”

 

Skip to content