Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Kabaret Smile: „ To ci tłumaczę!”

Salwy śmiechu i gromkie brawa towarzyszyły występowi Kabaretu SMILE, który owiedził Dobczyce 23 czerwca 2016 r. Artyści z Lublina, w trakcie dwugodzinnego programu, dostarczyli publiczności całe mnóstwo niezapomnianych wrażeń.
Nie zabrakło czasu na bisy, autografy i wspólne sesje zdjęciowe.

Zachęcamy do obejrzenia  GALERII  zdjęć

Słowo “smile”, w języku angielskm oznacza “uśmiech”. W języku polskim – jest nazwą własną kabaretu z Lublina. Kabaret „Smile” tworzy 3 artystów, którzy bacznie obserwują otaczającą rzeczywistość, przenoszą jej elementy na scenę, w humorystyczny sposób pokazują odwieczne absurdy i „śmieszą” miliony widzów w całym kraju.

„To Ci tłumaczę!” – to tytuł najnowszego programu kabaretu „Smile”. Andrzej, Paweł i Michał, podczas dwugodzinnego spektaklu, starali się wyjaśnić kilka zagadnień, które napotykamy w życiu codziennym, takie jak np. dylematy młodego ojca, „youtuberki” o skomplikowanym pseudonimie artystycznym, próby uśpienia niemowlaka, próby odciągnięcia nastolatka od smartfona, czy nieustanne problemy z naszym pięknym polskim językiem.

Artyści zwrócili  uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii i dopalaczy, choć śmiało można stwierdzić, że z tych pierwszych często korzystali w swoim programie.

Organizatorem występu Kabaretu „Smile” była Agencja Artystyczna „Joanna”

 

Skip to content