Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

I Otwarty Turniej „Wiosny” w Gimnastyce Artystycznej za nami!!

21 maja 2016 roku w hali sportowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach odbył się I Otwarty Turniej „Wiosny” w Gimnastyce Artystycznej.
Przez cały dzień można było oglądać występy blisko 200 zawodniczek z 8 klubów: „Sokół” Kraków, MOS Wschód Kraków, MKS „Krakus” Kraków, KSGA Kraków, SGAiS „Olimpia” Kraków, „Gracja” Wieliczka, „Panache” Wieliczka oraz gospodarz – Sekcja Gimnastyki Artystycznej MGOKiS Dobczyce.

Organizatorami turnieju była Sekcja Gimnastyki Artystycznej MGOKiS oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach.
Patronat Medialny: Dobczycki Portal Informacyjny oraz Miesięcznik „Tapeta”

Serdeczne podziękowania kierujemy do naszych Sponsorów i Przyjaciół, którzy wsparli imprezę:
Urząd Gminy i Miasta Dobczyce
Starostwo Powiatowe w Myślenicach
Malta Służba Medyczna Oddział Myślenice
LR Health & Beauty Systems
Merino Sport
Maj Glass s.c.
Supermarket „Jan”
Bratek
Sport Service
Rogers
Michalus Bus
Patataj
Marbud
Netfox
Piekarnia – Cukiernia Dom Chleba
Materiały Budowlane Ryszard Bugaj
Ośrodek Szkolenia Kierowców Jan Mosiężny
Rucola Caffe
WAWEL S.A.
Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach

Fotorelacja z Turnieju:

Część I

Część II

Część III

Część IV

 

 

Skip to content