Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Ewa Skóra laureatką 9. Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”

Ideą Festiwalu „Integracja malowana dźwiękiem” jest integracja środowisk osób niepełnosprawnych z rówieśnikami uczęszczającymi do szkół masowych oraz propagowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze.

W tegorocznej edycji festiwalu, zorganizowanego w Bochni wzięło udział 130 uczestników, startujących w trzech kategoriach konkursowych: integracyjne duety muzyczne (26 duetów), kabarety (6 kabaretów) i zespoły muzyczne (6 zespołów). W trakcie festiwalu zaproszeni artyści tacy jak Ania Rusowicz, Janusz „Yanina” Iwański, Jan Wojdak, Zbigniew Zamachowski oraz Monika Zamachowska prowadzili warsztaty muzyczne, teatralne oraz z autoprezentacji. Efekty prac warsztatowych oglądano podczas przesłuchań konkursowych, po których jury wyłoniło laureatów.

Uczestniczka zajęć Sekcji Wokalnej MGOKiS – Ewa Skóra – wystąpiła na scenie  z Józefem Mielnickim z Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Grodkowskim Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych i ich Przyjaciół w Jędrzejowie, dzięki czemu została laureatką festiwalu! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Fotorelacja z festiwalu – Facebook

Więcej informacji TUTAJ

 

Skip to content