Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Sukces Sekcji Łuczniczej!

14 maja 2016 roku odbyły się inauguracyjne zawody sezonu łuczniczego dla najmłodszych z „Puchar Małopolski Dzieci i Młodzików”. Organizatorami imprezy byli: MLKS „Dąbrovia” oraz Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej.

Do zawodów przystąpili łucznicy i łuczniczki z całego województwa, startujący w czterech kategoriach wiekowych: młodzik starszy (2001), młodzik (2002-2003), dzieci starsze (2004-2005) oraz dzieci (2006 i młodsi) – łącznie 90 zawodników.

Niezmiernie miło nam poinformować, że nagrodzeni zostali również uczestnicy Sekcji Łuczniczej MGOKiS Dobczyce, trenujący pod okiem Pana Krzysztofa Włosika!

1 miejsce w kategorii „Młodzik starszy-chłopcy” – Karol Kępa
1 miejsce w kategorii Młodzik starszy-dziewczęta” – Urszula Pałka
6 miejsce w kategorii „Młodzik-chłopcy” – Daniel Krupa
15 miejsce w kategorii „Młodzik-chłopcy” – Damian Jędrzejczyk
9 miejsce w kategorii „Młodzik-dziewczęta” – Weronika Ćwierz
5 miejsce w kategorii „Dzieci starsze-chłopcy” – Iwo Momenda
6 miejsce w kategorii „Dzieci starsze-chłopcy” – Franciszek Ciastoń
9 miejsce w kategorii „Dzieci -chłopcy” Jan Kubik

Serdecznie gratulujemy!

Protokół z zawodów

Skip to content