Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Teresa Czajczyk i Maja Krzewińska nagrodzone!

Sułkowicki Ośrodek Kultury oraz Starostwo Powiatowe w Myślenicach zorganizowali 11. edycję Konkursu Plastycznego „Zwierciadło”, której tematem były „Fantazyjne i mechaniczne motyle”.

Konkurs ten miał na celu m.in. rozbudzenie myślenia plastycznego, wyobraźni i wrażliwości estetycznej inspirowanej specyfiką regionu oraz aktywizację miłośników sztuk pięknych, którzy kształtują charakter naszej rodzinnej kultury. Komisja oceniająca wzięła pod uwagę walory artystyczne, estetykę i nawiązanie wykonanych prac do specyfiki regionu.

30 maja 2016 roku, jury dokonało oceny 262 prac z całego powiatu. Prace te wykonane były w trzech możliwych formach: rzeźbie, fotografii i malarstwie. Przyznano nagrody i wyróżnienia w 6 kategoriach wiekowych: przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych I-III i uczniów szkół podstawowych IV-VI, uczniów gimnazjów, licealistów oraz osób dorosłych.

7 czerwca 2016 roku, w sali widowiskowej SOK wręczono laureatom konkursu aż 41 nagród. Wśród osób wyróżnionych znalazły się dwie uczestniczki zajęć plastycznych MGOKiS (Oddział Nowa Wieś), prowadzonych przez Panią Paulinę Steligę-Gryglaszewską. Drugie miejsce w kategorii szkół podstawowych zajęła Teresa Czajczyk, a trzecie miejsce w kategorii przedszkoli zajęła Maja Krzewińska. Gratulujemy kolejnego sukcesu!

Galeria zdjęć: sok.sulkowice.pl (klik)

 

Skip to content