Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Kolejne turnieje szachowe za nami!

W dniach 02-03 lipca 2016 r., w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach rozgrywane były 3 turnieje: Turniej A, Turniej B oraz Turniej o Puchar Prezesa TKKF-u dla dzieci urodzonych w roku 2006 i młodszych.Zawodnicy grający w Turnieju A spotkają się jeszcze dwukrotnie. Kolejne 2 turnieje zostały już rozstrzygnięte. Galeria zdjęć z IV dnia rozgrywek

W dniach 02-03.07. 2016 rozgrywany był Turniej B, o Puchar Starosty Powiatu Myślenickiego, Józefa Tomala. Prezentujemy wyniki:

W kategorii mężczyzn:
I miejsce: Mateusz Wełna, MDK Bochnia
II miejsce: Marian Brożyna, MAT Myślenice
III miejsce: Karol Marcinko, Sarisske Michalany
IV miejsce: Anton Machala, Sarisske Michalany
V miejsce: Franciszek Bodnar, Sarisske Michalany
VI miejsce: Karol Marcinko Jr., KS. Sasinov

W kategorii kobiet:
I miejsce: Elżbieta Duda, LKS Dziecanovia,
II miejsce: Aleksandra Paryła, Janowice
III miejsce: Laura Labranche, P.S. Nr 1 w Dobczycach
IV miejsce: Zuzanna Salawa, MKS MOS Wieliczka
V miejsce: Jadwiga Daniek-Salawa, Brzączowice

Nagroda specjalna sędziego Zygmunta Rylla, za najlepszą pracę nóg pod stolikiem szachowym przypadła w udziale pani Elżbiecie Dudzie. Fundatorem nagród w turnieju było Starostwo Powiatowe w Myślenicach oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach.

Galeria zdjęć z wręczenia nagród w Turnieju B

 

03.07. 2016 we Foyer RCOS-u rozegrany został Turniej Szachowy o Puchar Prezesa TKKF-u, dla dzieci urodzonych w roku 2006 i młodszych. Wzięło w nim udział 40 młodych zawodników z Rybnika, Krakowa, Gliwic, Wieliczki, Olkusza, Trzebini, Staniątek, Janowic, Krzeszowic, Sękowej, Niezdowa, Staniątek i Dobczyc.

Prezentujemy wyniki:
W kategorii chłopców:
I miejsce: Maciej Jendrowiak, MKSz Rybnik
II miejsce: Kamil Warchoł, Akademia Szachowa Gliwice
III miejsce: Kamil Pawłowski, MKS MOS Wieliczka

W kategorii dziewcząt:
I miejsce: Zuzanna Zwolińska, UKS Hetman Koronny Trzebinia
II miejsce: Zuzanna Gaszka, MKSz Rybnik
III miejsce: Karolina Niedziela, Stadniki.

Puchary i nagrody dla uczestników Turnieju ufundował TKKF Dobczyce.

Galeria zdjęć z wręczenia nagród w Turnieju o Puchar Prezesa TKKF

 

 

 

 

Skip to content