Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Występy Sekcji Wokalnej podczas XXI Dni Dobczyc

XXI Dni Dobczyc za nami! Trzy dni świetnej zabawy, mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Nie zabrakło przedstawicieli Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, którzy zaprezentowali swoje talenty.

Sobotni wieczór był wyjątkowy dla Sekcji Wokalnej MGOKiS. Uczestnicy warsztatów wokalnych „Mozart vs Sinatra”, prowadzonych przez niezawodnego Mirosława Witkowskiego, pokazali efekty godzin spędzonych na dopracowywaniu swoich utworów na galę muzyczną. Gromkie brawa dla wokalistów podczas sobotniego koncertu oraz ich uśmiechnięte twarze oznaczały jedno – doskonale przygotowani młodzi artyści pokazali na co ich stać! Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, nie poddali się i pokazali jak bardzo kochają muzykę!

Warsztaty cz. I „Mozart vs Sinatra”  na facebooku (klik)

Warsztaty cz. II „Mozart vs Sinatra” na facebooku (klik)

Gala finałowa „Mozart vs Sinatra” na facebooku (klik)

Niedzielny koncert Sekcji był pokazem efektów całorocznej pracy Sekcji Wokalnej MGOKiS, pod okiem Pani Beaty Czajki-Rolińskiej. Występ przeniósł słuchaczy w świat bajek, filmów i musicali. Wokaliści mieli okazję wystąpić tuż przed Gwiazdą Wieczoru – Krzysztofem Krawczykiem.

Niedzielny koncert „Witajcie w naszej bajce” na facebooku (klik)

 

Skip to content