Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Lipiec z MGOKiS

Lipcowe atrakcje w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu przyciągnęły głównie najmłodszych odbiorców, którzy mogli wyżyć się artystycznie podczas zajęć plastycznych, doświadczyć niecodziennych zjawisk podczas warsztatów animacyjnych, a także odbyć podróż do Afryki i Nowego Jorku podczas emisji bajek: „Misiek w Nowym Jorku” oraz „Fru”.

Artystyczny lipiec to cykl ośmiu zajęć plastycznych z Panią Pauliną Steligą-Gryglaszewską, która jako zapalona miłośniczka sztuki, pokazywała dzieciom jak wyczarować coś z niczego! Podczas każdych zajęć, około 30 młodych artystów wykonywało kolorowe i przestrzenne zwierzątka, przybory dzielnego rycerza, smoki ziejące ogniem, błyszczące statki kosmiczne i inne zaskakujące pojazdy.

Fotorelacja z zajęć:

Plastycznie w 3D

Wycinanie – przyklejanie

Chyba widziałem ptaszka

Latające – zaskakujące

Rycerze i smoki

Samochody w ruch

Podmorskie klimaty

Kosmos – widziałeś to?

Warsztaty z Szalonym Naukowcem to prawie dwugodzinne zajęcia, podczas których najmłodsi dowiedzieli się w jaki sposób pracują ich serca, dlaczego krew jest czerwona, poznali zjawisko efektu cieplarnianego, stworzyli tęczę przy użyciu mleka, a także doprowadzili do wybuchu…wulkanu! Każdy z uczestników chciał choć na chwilę zostać pomocnikiem  Szalonego Naukowca, który przy użyciu barwników, sody oczyszczonej, mleka i innych tajemniczych składników mógł przenieść się do chemicznego laboratorium.

Relacja na Facebooku:

Warsztaty z Szalonym Naukowcem – grupa I

Warsztaty z Szalonym Naukowcem – grupa II

Piknik na egzotycznych Hawajach to trzy godziny świetnej zabawy pod palmami! Pięćdziesięciu uczestników nauczyło się tworzyć kwiatowe girlandy i lampiony oraz łowić na czas egzotyczne ryby. Młodzi odkrywcy mieli okazję odszukiwać pradawny skarb ducha Hawajów, rzucać kokosami do celu, a także poeksperymentować przy wulkanie. Wygibasom przy zabawach z lianami i linami nie było końca! Podczas obrzędów, każdy uczestnik został pasowany na mieszkańca Hawajów i zatańczył Hula (hawajski taniec).

Relacja na Facebooku:

Piknik na egzotycznych Hawajach

Przez cały lipiec hala sportowa Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego był udostępniana grupom zorganizowanym dzieci i młodzieży, którzy mogli w aktywny sposób spędzić wakacyjny czas z przyjaciółmi, grając w piłkę nożną, koszykówkę lub siatkówkę.

W międzyczasie, odbywał się promujący Dobczyce, XXIV Międzynarodowy Festiwal Szachowy im. Józefa Dominika, który przyciągnął prawie 200 osób z różnych rejonów, które wzięły udział w: Turnieju A, Turnieju B, Turnieju Przedszkolaków, Turnieju dla dzieci urodzonych w 2006 r. i młodszych „O Puchar Prezesa TKKF”, Turnieju „dwójek” i rodzin im. E. Miki oraz w Turnieju błyskawicznym „O Puchar Sędziego Klasy Międzynarodowej FIDE Zygmunta Rylla”.

Relacja fotograficzna na Fecebookowym fanpage’u „Szachy w Dobczycach” —-> KLIK

Skip to content