Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Świąteczny Pokaz Taneczny „Intoxu”

150 tancerek i tancerzy, 6 instruktorek, setki godzin ciężkiej pracy i 1,5 godziny fantastycznej zabawy!!!! Serdecznie dziękujemy całemu Zespołowi Tanecznemu Intox za wyjątkowy taneczny wieczór.

Relacja DPI z pokazu:
Zespół Taneczny Intox zakończył kolejny, pracowity rok Świątecznym Pokazem Tanecznym, który odbył się dzisiaj w auli RCOS Regionalne Centrum Oświatowo – Sportowe w Dobczycach. Tancerki wszystkich 11 grup, od najmłodszych 5-latek, bardziej doświadczonych 16-latek i debiutujących roztańczonych mam, zatańczyły układy specjalnie przygotowane na ten występ.

Zespół przygotowywał się do pokazu od wielu tygodni. Niezliczone treningi, próby, długie godziny spędzone przy opracowywaniu układów i dobieraniu strojów, podkładów muzycznych i całej choreografii zaowocowały fantastyczną ucztą dla widowni, która wypełniła aule po brzegi.

Jednak nie tylko taniec gościł na scenie. Niektóre z tancerek, poza talentem tanecznym, mają jeszcze zdolności wokalne. Dlatego swój udział w pokazie miała także Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce, w której dziewczęta uczą się śpiewu pod czujnym uchem Pani Beaty Czajki – Rolińskiej. Mogliśmy więc i słuch nacieszyć 🙂

Imprezę poprowadziła Justyna Dudzik, wsparcie techniczne zapewnili niezawodni pracownicy MGOKiS Dobczyce, a przy całości pomagali rodzice i przyjaciele INTOXu.

Burmistrz Paweł Machnicki już na wstępie pogratulował Zespołowi prezencji, osiągnięć i umiejętności, Paniom Instruktorkom podziękował za trud włożony w prowadzenie grup i na koniec złożył wszystkim świąteczne życzenia.

Nie zabrakło oczywiście Świętego Mikołaja, który przekazał na ręce dzieci ogromny kosz ze słodkościami. Świąteczne życzenia popłynęły także od Pań Trenerek i od dyrektora MGOKiS Dobczyce Pana Andrzeja Topy.

Zespół INTOX tworzy obecnie ponad 150 tancerek i kilku tancerzy w różnym wieku, które trenowane są przez Panią Andżelikę Kurzawę, dwie Panie Iwony Stoch, Agnieszkę Ptak, Annę Pacho i Karolinę Świebocką.

Całemu Zespołowi gratulujemy talentów i dziękujemy za cudowny pokaz. Życzymy Wam wielu sukcesów!

Galeria zdjęć MGOKIS —-> przejdź

Galeria zdjęć DPI —> przejdź

 

 

 

Skip to content