Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

10-lecie Zespołu Tanecznego Intox, Otwarty Piknik Rodzinny

Aż trudno uwierzyć, że Zespół Taneczny Intox istnieje już 10 lat i nieustannie „zaraża” pasją do tańca dzieci i młodzież!!

W dniu 08.07.2017r. o godz. 16:00 w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo- Sportowego w Dobczycach odbyła się jubileuszowa Gala Taneczna Zespołu INTOX, który świętował 10-lecie swojej pracy artystycznej.

Działania Zespołu Tanecznego INTOX, który na dzień dzisiejszy liczy ok 150 tancerek, mają na celu promocję i upowszechnianie kultury, wspieranie aktywności lokalnej społeczności i promowanie młodych talentów. Od wielu lat zespół ten godnie reprezentuje Gminę i Miasto Dobczyce w różnego rodzaju przeglądach, konkursach, festiwalach i mistrzostwach tanecznych, odnosząc ogromne sukcesy na poziomie lokalnym, wojewódzkim oraz ogólnopolskim. Wszystkie działania INTOX-u mają na celu rozwijanie talentów i pasji wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

W trakcie jubileuszowej gali prowadzonej przez p. Justynę Dudzik wystąpiły wszystkie grupy prowadzone przez Panie: Angelikę Kurzawę, Iwonę Stoch, Iwonę Stoch, Karolinę Świebocką, Agnieszkę Ptak oraz Annę Pacho. Podopieczne instruktorek INTOX-u zaprezentowały piękne choreografie, które zachwyciły zgromadzoną publiczność na auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo- Sportowego.

10 lat pracy artystycznej zespołu tanecznego INTOX to niesamowita sumienność, pracowitość, wytrwałość i ambicja przekładające się na wysoki poziom wykonań wszystkich układów tanecznych. Panie instruktorki odebrały wiele ciepłych życzeń oraz listów gratulacyjnych wraz z podziękowaniami za dotychczasowe działania. Z rąk członków Stowarzyszenia KAT zespół INTOX otrzymał swoją nową maskotkę i towarzyszkę – drewnianą „Kozę INTOX”. Wszystkie dzieci były nią zachwycone! Jednak największym uhonorowaniem dotychczasowej, 10-letniej działalności zespołu tanecznego INTOX było wręczenie przez Pana Burmistrza Pawła Machnickiego w pełni zasłużonej Nagrody Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce w zakresie kultury.

Po uroczystej gali na holu szkoły odbył się towarzyszący imprezie otwarty piknik dla dzieci i rodziców.

***

W imieniu pracowników Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje i wyrazy uznania z okazji przypadającego na ten rok pięknego jubileuszu 10-lecia istnienia Zespołu Tanecznego INTOX. Życzymy jednocześnie powodzenia oraz licznych sukcesów w dalszej działalności artystycznej i kulturalnej. Niech ta rocznica stanie się inspiracją do podejmowania i realizacji nowych planów oraz zamierzeń

GALERIA ZDJEĆ —> przejdź

GALERIA ZDJEĆ DPI—> przejdź

 

Skip to content