Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Spektakl komediowy: „Szalone nożyczki”

Agencja Artystyczna Awangarda Jakub Majewski zaprasza na spektakl komediowy „Szalone Nożyczki”, który zostanie wystawiony 02 grudnia 2018 roku, o godz. 19:00, w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach (ul. Szkolna 43). Bilety w cenie 75 zł można nabyć online na stronie: https://biletyna.pl/event/sector/id/156506 lub w biurze MGOKiS Dobczyce (na chwilę obecną rzędy od 6 do 11), tel. 533 990 660. Zarezerwowane bilety należy odebrać w ciągu 7 dni.

O spektaklu:
„Szalone nożyczki” to wyjątkowy projekt teatralny tworzony przez pasjonatów, entuzjastów i profesjonalistów w jednym. Łączy nas miłość do teatru oraz wysoka klasa podejmowanych zadań. Zależy nam, aby powstający spektakl był na rynku teatralnym absolutnym „Top of the Top”!

Punktem wyjścia dla naszego projektu jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. „Szalone nożyczki” – utwór ten grany jest w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad pięćdziesięciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa!

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się całą plejadą barwnych charakterów, dochodzi do morderstwa – właścicielka lokalu nie żyje. W salonie przebywa inspektor policji, który zamyka salon i rozpoczyna śledztwo, a jego świadkami zostają – UWAGA! – WIDZOWIE! Właśnie ich spostrzeżenia i decyzje związane z bohaterami wpłyną na ostateczne zakończenie sprawy. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i uwielbiany przez Publikę całego świata!

Obsada:
Krzysztof Ibisz
Ula Dębska
Dominika Gwit
Alan Andersz
Maciej Wilewski
Leszek Stanek

6cc47164i6wa2nyt

Skip to content