Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

OFERTA ZAJĘĆ W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zachęca dzieci, młodzież i dorosłych do zapoznania się z ofertą zajęć na rok szkolny 2018/2019. Zapisy do grup przyjmują oraz informacji udzielają pracownicy MGOKiS od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00 (RCOS, ul. Szkolna 43, pokój 143, tel. 12 27 16 757 lub 533 990 660). Przy zapisie należy podać imię i nazwisko, wiek uczestnika oraz telefon kontaktowy. Powyższe dane będą wykorzystane jedynie do celów rekrutacyjnych.

Osoby, które dostaną się na zajęcia, zobowiązane będą do wypełnienia deklaracji udziału w zajęciach, a także do wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz wizerunku przez MGOKiS Dobczyce.

Oferta zajęć w roku szkolnym 2018/2019:

KÓŁKO PLASTYCZNE (dzieci od 4 lat)
KÓŁKO PLASTYCZNE GRUPA STARSZA (od 10 lat)
ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA DOBCZYCE (dzieci od 6 lat, młodzież, dorośli)
KAPELA ZPiT (dzieci, młodzież)
BALET (dzieci od 4 do 7 lat)
TANIEC NOWOCZESNY (dzieci, młodzież od 5 do 13 lat)
HIP-HOP (dzieci, młodzież od 5 do 18 lat)
TANIEC JAZZOWY (od 10 lat)
ZESPÓŁ JAMAICA WAVE (dziewczęta od 16 lat)
ORKIESTRA DĘTA „DOBCZYCE” (dzieci, młodzież, dorośli)
ZAJĘCIA WOKALNE (dzieci od 7 lat, młodzież)
ZAJĘCIA WOKALNE DLA DOROSŁYCH
GIMNASTYKA KOREKCYJNA (dzieci od 5 lat)
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA (dzieci od 6 lat, rocznik 2012 i starsze)
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA Z WSTĄŻKĄ (10-15 lat)
GIMNASTYKA SPORTOWA (dzieci od 6 lat, młodzież)
SEKCJA ŁUCZNICZA (dzieci od 7 lat, młodzież, dorośli)

Zapisy prowadzone będą od 27 sierpnia do 21 września (lub do wyczerpania limitu miejsc w grupach). Informacje o terminach spotkań organizacyjnych i godzinach zajęć oraz cennik obowiązujący w roku 2018/2019 zostaną opublikowane pod koniec września lub na początku października. Grupy zostaną otwarte, jeśli zbierze się wystarczająca liczba chętnych.

Zapisy obowiązują także wszystkie osoby, które uczęszczały na zajęcia MGOKiS w ubiegłym roku szkolnym, z wyjątkiem członków Orkiestry Dętej „Dobczyce”, członków Zespołu Pieśni i Tańca „Dobczyce”, a także uczestników zajęć Sekcji Wokalnej MGOKiS, zajęć gimnastycznych i baletowych, którzy już zadeklarowali chęć kontynuacji udziału w zajęciach.

Wszystkie informacje organizacyjne zamieszczane będą na bieżąco na stronie internetowej MGOKiS: www.mgokis.dobczyce.pl oraz na fanpage’u na Facebooku https://www.facebook.com/mgokisdobczyce1/

 

Zapisy 2018 na 2019

BALET PLAKAT

 

 

Skip to content