Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Spektakl „Prywatna Klinika” ODWOŁANY!

Informujemy, że w związku z bardzo małym zainteresowaniem, TEATR PLEJADA podjął decyzję o odwołaniu spektaklu komediowego „Prywatna Klinika”, który miał odbyć się w sobotę 06 kwietnia 2019 roku w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach. Osoby, które zakupiły bilety w biurze MGOKiS, proszone są o zgłoszenie się z nimi do biura. Na tej podstawie będą dokonywane zwroty pieniędzy. Osoby, które kupiły bilety przez stronę internetową powinny zwrócić się w sprawie zwrotu bezpośrednio do Organizatora.
***
Teatr Plejada zaprasza na spektakl „Prywatna Klinika”, który odbędzie się 6 kwietnia 2019 roku, o godz. 19:00 w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. Bilety w cenie 65 zł do nabycia u Organizatora (www.plejada.org, tel. 515 104 483, e-mail: bilety@plejada.org) oraz w biurze MGOKiS (Dobczyce, ul. Szkolna 43, pokój 143, tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757).

„Prywatna Klinika” to inteligentna i bardzo śmieszna farsa, opowiadająca o rozwódce, mieszkającej w eleganckim mieszkaniu. Kobieta rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Kiedy jeden z mężczyzn zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, w mieszkaniu Harriet pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome zdradzane małżonki. Świetna obsada, śmieszne dialogi zawrotne tempo, zaskakujące zwroty akcji zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie.

Autorzy – John Chapman i Dave Freeman
Przekład – Elżbieta Woźniak
Reżyseria – Wojciech Leśniak
Scenografia – Piotr Męderak

Obsada:
Harriet – Beata Schimscheiner
Anna – Ewa Kopczyńska
Magda – Ryszarda Celińska
Mildred – Maria Bieńkowska
Gordon – Piotr Męderak
Alek – Wojciech Michno / Grzegorz Kwas
Ryszard – Piotr Zawadzki

Serdecznie zapraszamy!!!

Skip to content