Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Sukcesy Big Bandu Dobczyce i Orkiestry Dętej „Dobczyce”

Dwa zespoły muzyczne, działające przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach odniosły sukcesy w prestiżowym festiwalu i przeglądzie. Big Band Dobczyce zajął I miejsce w 42 Małopolskim Festiwalu Orkiestr Dętych „Echo Trombity, w grupie big bandów i orkiestr rozrywkowych, a Orkiestra Dęta „Dobczyce zdobyła Wyróżnienie w Powiatowym Przeglądzie Strażackich Orkiestr Dętych.

Big  Band Dobczyce, pod batutą Ernesta Heksela, po raz kolejny zachwycił publiczność i jury i zajął pierwsze miejsce w finale 42. edycji Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY, w grupie big bandów i orkiestr rozrywkowych. Finał odbył się w miniony weekend 21-23 czerwca 2019 w Nowym Sączu.

Festiwal Echo Trombity jest jednym z najbardziej prestiżowych i największych cyklicznych imprez amatorskiego ruchu muzycznego. Tym razem do Miasteczka Galicyjskiego zjechały 33 najlepsze orkiestry i big bandy z Województwa Małopolskiego, wyłonione w drodze eliminacji powiatowych, organizowanych na przełomie maja i czerwca, w ośmiu miejscowościach Małopolski.

Fot. Andrzej Szełęga, źródło: fanpage Big Bandu Dobczyce

 

23 czerwca 2019 roku, Orkiestra Dęta „Dobczyce”, pod batutą kapelmistrza Józefa Manieckiego, wzięła udział w Wojewódzkim Przeglądzie Strażackicj Orkiestr Dętych, zorganizowanym w Szerzynach.  Jury w składzie: Dariusz Bylina, Tomasz Stronias i Stanisław Świerk oceniało musztrę, przemarsz oraz koncert. Orkiestra wróciła do Dobczyc z Wyróżnieniem. Organizatorami przeglądu byli: Oddział Wojewódzki Związku OSP RP Województwa Małopolskiego oraz Wójt Gminy Szerzyny, Grzegorz Gotfryd. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski.

Fot. Zbigniew Kordula

Skip to content