Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Koncert „Zielono mi” 22.03.2020 ODWOŁANY!

Informujemy, że zaplanowany na 22 marca Koncert Wiosenny się nie odbędzie. Nowa data wydarzenia nie jest na razie znana.

***

Sekcja Wokalna MGOKiS, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Ispina”, Miejska Biblioteka Publiczna w Dobczycach, Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Dobczycach oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zapraszają na trzeci koncert z cyklu „4 pory roku”, który odbędzie się 22 marca 2020 roku, o godz. 17:00 w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach. Wstęp wolny.

Koncert Wiosenny „Zielono mi” – to interdyscyplinarne wydarzenie, które powstało we współpracy Sekcji Wokalnej MGOKiS i 4 instytucji działających w sferze kultury, muzyki, sztuki i upowszechniania słowa pisanego. Tym razem do współpracy zaproszony został kwartet smyczkowy nauczycieli z PSM oraz znakomity pianista – Tomasz Wolak.

W trakcie wieczoru będzie można usłyszeć najpiękniejsze wiosenne melodie. Towarzyszyć im będą specjalnie dobrane teksty o wiośnie oraz najpiękniejsze wiosenne obrazy, stworzone przez lokalnych artystów. Gwarantujemy niepowtarzalny klimat i dużą dawkę pozytywnej energii.

Skip to content