Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Folklor w duszy gra „Małopolska” – głosowanie internetowe

W specjalnym albumie na profilu facebookowym MGOKiS Dobczyce został zamieszczony album ze wszystkimi pracami przesłanymi do VIII Powiatowego Konkursu Plastycznego: FOLKLOR W DUSZY GRA – MAŁOPOLSKA.

Uruchamiamy głosowanie internetowe. Od 26 maja 2021r. od godz. 13:30 do 31.05.2021 maja 2021r. do godz. 10:00 możecie oddać swoje głosy na prace, które najbardziej Wam się podobają. Jedna osoba może oddać swój głos (like – LUBIĘ TO) na dowolną liczbę prac. Pamiętajcie, że liczą się tylko polubienia (like – LUBIĘ TO) pod zdjęciami w oficjalnym albumie zamieszczonym na funpage’u MGOKiS Dobczyce. POZOSTAŁE REAKCJE POD ZDJĘCIEM (super, trzymaj się, haha, wow, przykro mi i wrrr) NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ!!!

Przejdź do galerii zdjęć na Facebooku

Nie wszystkie prace spełniają wymogi tegorocznego regulaminu, ale postanowiliśmy dopuścić je do głosowania publiczności, w którym organizator przewiduje przyznanie I, II i III miejsca za największą liczbę lajków. Ocenie profesjonalnego jury zostaną poddane wyłącznie prace zgodne z regulaminem i tematyką konkursu (format A3, nawiązanie do folkloru z regionu Małopolski). Komisja wyłoni laureatów we wszystkich 6 kategoriach konkursowych.

W albumie zamieszczono 152 prace nadesłane przez uczestników konkursu lub ich opiekunów. Zachęcamy do głosowania (lajkowania)! Informujemy, że w przypadku formuły online- facebook nie jest Organizatorem konkursu.

Plakat VIII Powiatowego Konkursu Plastycznego FOLKLOR W DUSZY GRA "Małopolska" z informacją o głosowaniu internetowym.
Skip to content