Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Zmiana miejsca koncertu „Liryka, liryka, tkliwa dynamika”. Poezja w muzyce

Informujemy, że decyzją Organizatorów, zaplanowany na 4 lipca 2021 roku koncert „Liryka, liryka, tkliwa dynamika”. Poezja w muzyce, odbędzie się w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach, a nie, jak wcześniej zapowiadano na murach miejskich.

Kapryśność pogody, która jest w ostatnim czasie nieprzewidywalna, przyczyniła się do zmiany lokalizacji.

***

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „ISPINA”, Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zapraszają na Koncert „Liryka, liryka, tkliwa dynamika” – poezja w muzyce, który odbędzie się 04 lipca 2021 roku, o godzinie 18:00, w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach.

W trakcie koncertu będzie można usłyszeć utwory muzyczne z tekstami wspaniałych poetów, m.in W. Szekspira, Z. Herberta, W. Szymborskiej, H. Poświatowskiej, J. Tuwima, , ks J. Twardowskiego, K.I. Gałczyńskiego, K.K. Baczyńsiego, A. Osieckiej, W. Dymnego, W. Młynarskiego czy J. Cygana, w wykonaniu starszych grup Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce oraz Studia Piosenki Young Stars.Artystom na scenie towarzyszyć będą znakomici muzycy, których publiczność mogła poznać podczas koncertu „Polskie Skrzydła”: Daniel Mazurkiewicz (pianista), Daniel Nicieja (kontrabasista) oraz Gabriela Jarosz(skrzypaczka).

Koncert poprzedzą warsztaty makijażowe dla pań i dziewcząt z najstarszej i średniej grupy oraz portretowa sesja zdjęciowa.

Koncert jest częścią projektu „Narodziny gwiazdy”, w ramach którego uczestnicy Sekcji Wokalnej doskonalą swoje umiejętności podczas warsztatów muzycznych, aktorskich i makijażowych oraz przygotowują się do koncertów dla publiczności.

Projekt „Narodziny gwiazdy” realizowany jest przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „ISPINA” wspólnie z Sekcją Wokalną MGOKIS Dobczyce przy wsparciu Finansowym Gminy Dobczyce.
Serdecznie zapraszamy!!!

 

Plakat informujący o terminie i miejscu koncertu Sekcji Wokalnej MGOKiS. Więcej informacji w tekście.
Skip to content