Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Zmiana miejsca koncertu „Liryka, liryka, tkliwa dynamika”. Poezja w muzyce

Informujemy, że decyzją Organizatorów, zaplanowany na 4 lipca 2021 roku koncert „Liryka, liryka, tkliwa dynamika”. Poezja w muzyce, odbędzie się w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach, a nie, jak wcześniej zapowiadano na murach miejskich.

Kapryśność pogody, która jest w ostatnim czasie nieprzewidywalna, przyczyniła się do zmiany lokalizacji.

***

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „ISPINA”, Sekcja Wokalna MGOKiS Dobczyce oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zapraszają na Koncert „Liryka, liryka, tkliwa dynamika” – poezja w muzyce, który odbędzie się 04 lipca 2021 roku, o godzinie 18:00, w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach.

W trakcie koncertu będzie można usłyszeć utwory muzyczne z tekstami wspaniałych poetów, m.in W. Szekspira, Z. Herberta, W. Szymborskiej, H. Poświatowskiej, J. Tuwima, , ks J. Twardowskiego, K.I. Gałczyńskiego, K.K. Baczyńsiego, A. Osieckiej, W. Dymnego, W. Młynarskiego czy J. Cygana, w wykonaniu starszych grup Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce oraz Studia Piosenki Young Stars.Artystom na scenie towarzyszyć będą znakomici muzycy, których publiczność mogła poznać podczas koncertu „Polskie Skrzydła”: Daniel Mazurkiewicz (pianista), Daniel Nicieja (kontrabasista) oraz Gabriela Jarosz(skrzypaczka).

Koncert poprzedzą warsztaty makijażowe dla pań i dziewcząt z najstarszej i średniej grupy oraz portretowa sesja zdjęciowa.

Koncert jest częścią projektu „Narodziny gwiazdy”, w ramach którego uczestnicy Sekcji Wokalnej doskonalą swoje umiejętności podczas warsztatów muzycznych, aktorskich i makijażowych oraz przygotowują się do koncertów dla publiczności.

Projekt „Narodziny gwiazdy” realizowany jest przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „ISPINA” wspólnie z Sekcją Wokalną MGOKIS Dobczyce przy wsparciu Finansowym Gminy Dobczyce.
Serdecznie zapraszamy!!!

 

Plakat informujący o terminie i miejscu koncertu Sekcji Wokalnej MGOKiS. Więcej informacji w tekście.
Skip to content