Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Artystyczne wakacje – twają zapisy na kolejne bloki zajęć!!!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w wakacyjnych zajęciach plastycznych, organizowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach.

Podobnie, jak w ubiegłym roku, zajęcia odbywają się w formie tygodniowych bloków. Rodzice zapisują dziecko na cały blok zajęć. Nie ma możliwości wyboru pojedynczych terminów. Nie ma możliwości udziału w zajęciach dzieci wcześniej niezapisanych.

Godziny zajęć: 10:00-11:30 (do 9 lipca), 10:00-12:00 (od 12 lipca). Limit wiekowy: 6+. Limit osób w grupie: 15. (po zapełnieniu miejsc w grupie otwarta zostanie lista rezerwowa; wstępne godziny zajęć grupy dodatkowej: 12:00 – 14:00). Koszt udziału w jednym bloku zajęć: 24 zł (3 spotkania). Prowadząca: Paulina Steliga-Gryglaszewska.

I BLOK ZAJĘĆ:

 • 05.07.2021, Calineczka mała z kwiatu powstała
 • 07.07.2021, Morskie pejzaże, widzę morze i plażę
 • 09.07.2021, Barwne motyle ożywią letnie chwile

II BLOK ZAJĘĆ:

 • 12.07.2021, Samoloty lecą w górę, przebiją każdą chmurę
 • 14.07.2021, Kapelusze kolorowe, założymy dziś na głowę
 • 16.07.2021, Swój dom na plecach noszę, o kolorowy proszę

III BLOK ZAJĘĆ:

 • 19.07.2021, W kropki malowanie, robimy zadanie
 • 21.07.2021, Z wysokimi żyrafami plastykę zaczynamy
 • 23.07.2021, Indyjskie klimaty otaczają kwiaty

W okresie od 26 do 30 lipca nie ma zajęć plastycznych!!!

IV BLOK ZAJĘĆ:

 • 02.08.2021, Torebki są modne, piękne i wygodne
 • 04.08.2021, Afryka na śniadanie, aromat pozostanie
 • 06.08.2021, Alpaki i lamy i tak je kochamy

V BLOK ZAJĘĆ:

 • 09.08.2021, Głowę chowa w piasek, taki szybki ptaszek
 • 11.08.2021, Na wyspie przygoda, grze dreszczyku doda
 • 13.08.2021, Jednorożce łapiemy, końca wakacji nie chcemy

VI BLOK ZAJĘĆ:

 • 16.08.2021, Kameleon barwy zmienia, każdy z nich ma swe znaczenia
 • 18.08.2021, Wróżki małe wciąż czarują, kwiaty polne zamieszkują
 • 20.08.2021, Gdy wakacji koniec nadchodzi, plastyka nam smuteczek osłodzi.

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy – wyłącznie osobiście. W dniu zapisu należy wypełnić stosowne oświadczenie (dostępne na stronie www.mgokis.dobczyce.pl) oraz uregulować należność.

Informacji o zajęciach udzielają pracownicy MGOKiS pod nr tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757.

Przed przyprowadzeniem dziecka na zajęcia należy zapoznać się z Zasadami uczestnictwa w zajęciach obowiązywania stanu epidemii Covid-19:

 • zajęcia feryjne prowadzone są reżimie sanitarnym, zgodnie z zaleceniami GIS, oraz wytycznymi Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego lub wytycznymi Ministerstwa Sportu i Turystyki, aż do momentu całkowitego zniesienia przez rząd obowiązujących obostrzeń,
 • liczba uczestników zajęć jest ograniczona,
 • wszystkich uczestników obowiązują wcześniejsze zapisy oraz uzupełnienie stosownych oświadczeń (w przypadku osób niepełnoletnich oświadczenia wypełniają rodzice lub opiekunowie prawni); brak oświadczenia przed rozpoczęciem zajęć będzie skutkować niewpuszczeniem uczestnika na zajęcia,
 • płatność za zajęcia jest możliwa w godzinach pracy biura MGOKiS, w tymczasowym punkcie obsługi klienta, zlokalizowanym przy biurze MGOKiS lub bezpośrednio przed zajęciami; rekomendujemy płatność bezgotówkową,
 • przed wejściem do obiektu zamontowany został dozownik z płynem dezynfekującym; wszyscy uczestnicy zajęć i przyprowadzający niepełnoletnich uczestników na zajęcia, są zobowiązani do zdezynfekowania rąk,
 • na terenie MGOKiS wywieszone zostały, zgodnie z zaleceniami GIS plakaty i instrukcje dotyczące m.in. ograniczania rozprzestrzeniania Covid-19, zasad prawidłowego mycia dezynfekcji rąk, bezpiecznego ściągania maseczek i rękawiczek; wszyscy uczestnicy zajęć oraz przyprowadzający niepełnoletnich uczestników zajęć zobowiązani są do zapoznania się z nimi,
 • na terenie MGOKiS Dobczyce, aż do odwołania, obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, a samą maseczkę można zdjąć dopiero w sali, na której będą odbywać się zajęcia,
 • na terenie MGOKiS Dobczyce, aż do odwołania, obowiązuje zasada dystansowania społecznego – zachowanie odległości minimum 2 metrów od innych użytkowników,
 • w zajęciach organizowanych przez MGOKIS Dobczyce mogą uczestniczyć wyłącznie osoby zdrowe, niewykazujące oznak chorób układu oddechowego, które nie przebywają w kwarantannie, nie miały bezpośredniego kontaktu z osobą u której potwierdzono zakażenieCovid-19 lub z osobą poddaną kwarantannie, które w ciągu 14 dni nie przebywały za granicąi nie miały bezpośredniego kontaktu z osobą, która wróciła z zagranicy; uczestnik zajęć/Opiekun niepełnoletniego uczestnika zobowiązany jest do niezwłocznego poinformowania biura MGOKiS o wszystkich zmianach, które zaistnieją już po podpisaniu oświadczenia,
 • na zajęcia należy przychodzić punktualnie (optymalnie 5 minut wcześniej), niedopuszczalne jest spóźnienie się,
 • uczestnicy zajęć i instruktorzy mogą być poddawani pomiarowi temperatury ciała (termometr czołowy bezdotykowy) w przypadkach szczególnych (np. złe samopoczucie); osoby u których temperatura ciała przekroczy 37,5 stopnia nie będą wpuszczane na zajęcia,
 • jeżeli uczestnik zajęć zacznie wykazywać w trakcie prób lub ćwiczeń niepokojące objawy infekcji, zostanie odizolowany w osobnym pomieszczeniu (wyznaczone izolatorium), gdzie będzie oczekiwał na rodziców i/lub odpowiednie służby,
 • w przypadku zajęć sportowych obowiązuje obuwie zastępcze,
 • przed wejściem do sali zajęć należy umyć lub zdezynfekować ręce,
 • uczestnik zajęć może mieć ze sobą butelkę wody, w przypadku dłuższych zajęć, miejsce zjedzenia posiłku regeneracyjnego jest wyznaczane przez instruktora,
 • instruktorzy prowadzący zajęcia są odpowiedzialni za dezynfekowanie sprzętów, urządzeń i pomocy dydaktycznych
Plakat dotyczący V i VI bloku zajęć plastycznych. Więcej informacji w tekście.
Skip to content