Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Lato z gimnastyką sportową

Drodzy Państwo, Wychodzimy do Was z propozycją zorganizowania półkolonii „Lato z gimnastyką sportową”. Oferta adresowana jest do dzieci i młodzieży już trenujących gimnastykę sportową w MGOKiS Dobczyce. Zapisy na zajęcia przyjmowane będą wyłącznie telefonicznie w biurze MGOKiS, tel. 12 27 16 757, tel. 533 990 660 do 23 lipca 2021r. lub do wyczerpania limitu miejsc w grupach.

Zaplanowaliśmy wstępnie 3 terminy. Jeżeli zainteresowanie będzie większe, sporządzimy listę rezerwową.

Przy zapisie należy podać imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia dziecka oraz telefon kontaktowy do rodzica/opiekuna prawnego. W przypadku niezebrania się grup, półkolonie nie będą zorganizowane.

W dniach 26-27 lipca skontaktujemy się ze wszystkimi zgłoszonymi osobami. Jeżeli zbiorą się grupy, do 30 lipca rodzice zapisanych uczestników zobowiązani będą do uregulowania należności za półkolonie oraz wypełnienia wszystkich stosownych dokumentów. Dokumenty będą dostępne na stronie internetowej MGOKiS Dobczyce po 23 lipca 2021r.

Półkolonie zostaną zgłoszone do Bazy wypoczynku.

Bardzo prosimy o odpowiedzialne i poważne podejście do kwestii zapisania dziecka.

Szczegóły półkolonii „Lato z gimnastyką sportową”:

Zajęcia: 5 spotkań po 5h (w tym przerwa na posiłek regeneracyjny)
Godziny: 10:00 – 15:00

Turnus I: 02 – 06 sierpnia 2021 roku
limit miejsc 15,
wiek uczestników 7-10 lat (roczniki 2011-2014)

Turnus II: 09 -13 sierpnia 2021roku
limit miejsc 15,
wiek uczestników 8+ (rocznik 2013 i starsi, tylko grupy zaawansowane)

Turnus III: 16 – 20 sierpnia 2021 roku
limit miejsc 15,
wiek uczestników 11+ (roczniki: 2010 i starsi)

Koszt: 300 zł (w cenie: opieka, treningi, ubezpieczenie)
Dodatkowo możliwość wykupienia obiadu (II danie) w cenie 65 zł za 5 dni)

Zachęcamy do zapisów!

Plakat informujący o półkolonii "Lato z gimnastyką sportową". Wszystkie istotne informacje zostały umieszczone w treści plakatu i na stronie.
Żółty plakat z napisem lato z gimnastyką sportową
Skip to content