Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Kabaret Młodych Panów: „To jest chore”

Agencja „KREATOR” zaprasza na występ Kabaretu Młodych Panów, który odbędzie 26 marca 2022 roku. o godz. 17:30, w auli widowiskowej RCOS w Dobczycach (ul. Szkolna 43). Artyści zaprezentują program: „To jest chore”.

Bilety w cenie 75 zł i 85 zł (w zależności od wybranego rzędu) do nabycia online na portalach internetowych:

  • biletyna.pl
  • biletowakasa.pl

Bilety dostępne będą także od 16 lutego 2022 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach (ul. Szkolna 43), tel. 533 990 660, 12 27 16 757. (Zarezerwowane bilety należy odebrać do 7 dni). Przy zapisie należy podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz informację czy dana osoba jest zaszczepiona

W związku z aktualnymi obostrzeniami, 30% miejsc zająć mogą osoby niezaszczepione. Do limitu 30% nie wlicza się zaszczepionych przeciwko COVID-19 pod warunkiem okazania przez te osoby: unijnego cyfrowego zaświadczenia COVID lub zaświadczenia o szczepieniu, wyniku testu i wyzdrowieniu. W przypadku nieokazania stosownego dokumentu Organizator ma prawo odmówić obsługi (źródło: gov.pl). Obowiązują maseczki.
„To jest chore”
– to najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.

„To jest chore” mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud „nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani” i ten program w pełni to potwierdza.
Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa gwarantowane!

Oficjalny Plakat Kabaretu Młodych Panów. Więcej informacji w tekście.
Wycinek oficjalnego plakatu Kabaretu Młodych Panów. Więcej informacji w tekście.
Skip to content