Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Wojewódzki Turniej Tańców Polskich „O Puchar Burmistrza Dobczyc”

Już w najbliższą sobotę, 3 czerwca 2023 r., w Hali Sportowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego im. Burmistrza Marcina Pawlaka w Dobczycach wielkie święto tańców polskich!

XIV Wojewódzkim Turnieju Tańców Polskich „O Puchar Burmistrza Dobczyc”, który rozpocznie się o godzinie 10:00, rywalizować będą debiutanci z następujących ośrodków:

  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dobczycach,
  • Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie,
  • Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak”,
  • Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce”.

Patronat honorowy: Tomasz Suś – Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce , Polska Sekcja CIOFF.

Organizator: Stowarzyszenie Wspierania Kultury „Charstek”.

Partner: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach.

Patronat medialny: Myślenice iTv, Miesięcznik „Sedno”, Miesięcznik Gminy i Miasta Dobczyce „Tapeta”.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zadanie Publiczne jest współfinansowane ze środków Gminy Dobczyce.

Oficjalny plakat Wojewódzkiego Turnieju Tańców Polskich "O Puchar Burmistrza Dobczyc, z motywem graficznym tancerzy. Kolorystyka pomarańczu, czerwieni, żołci i szarości. Więcej informacji w tekście.
Fragment oficjalnego plakatu Wojewódzkiego Turnieju Tańców Polskich "O Puchar Burmistrza Dobczyc, z motywem graficznym tancerzy. Kolorystyka pomarańczu, czerwieni, żołci i szarości. Więcej informacji w tekście.
Skip to content