Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Zaproszenie na prezentację dziecięcych i młodzieżowych grup artystycznych

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza na prezentację dziecięcych i młodzieżowych grup artystycznych (tanecznych, taneczno-wokalnych, sportowych) działających przy jednostce.  

Wydarzenie odbędzie się 20.06.2023 r. (wtorek), o godzinie 18:00, w auli widowiskowej RCOS w Dobczycach. Wstęp wolny.  Dla rodziców uczestników zajęć, będzie to doskonała okazja do zobaczenia swoich dzieci na dużej scenie, natomiast dla rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do sekcji i zespołów działających przy MGOKIS – okazja do zapoznania się z częścią oferty Ośrodka Kultury.
Na scenie wystąpią:

  • Zespół Taneczny INTOX
  • Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce”
  • Sekcja baletowa
  • Sekcja HIP HOP
  • Sekcja K-POP Dance
  • Sekcja gimnastyki sportowej.

Podczas koncertu wystąpi gościnnie para taneczna: Krzysztof Krupowicz i Antonina Gaweł, w której wykonaniu będzie można zobaczyć krótki pokaz tańca towarzyskiego. Od nowego roku szkolnego planujemy reaktywację dziecięcej sekcji tańca towarzyskiego. Pełna oferta zajęć tanecznych, wokalnych, artystycznych i sportowych Ośrodka Kultury pojawi się po 25 sierpnia.

Jednocześnie zapraszamy na koncerty naszych sekcji wokalnych, które zostały zaplanowane na 18 czerwca (koncert Sekcji Wokalnej MUZOPOZYTYWNI) oraz 25 czerwca (koncert Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce).

Plakat dotyczący Prezentacji Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Artystycznych MGOKiS, z motywem tancerzy, tancerek i gimnastyków. Więcej informacji w tekście.
Fragment plakatu dotyczącego Prezentacji Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Artystycznych MGOKiS, z motywem tancerzy, tancerek i gimnastyków. Więcej informacji w tekście.
Skip to content