Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Zaproszenie na prezentację dziecięcych i młodzieżowych grup artystycznych

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza na prezentację dziecięcych i młodzieżowych grup artystycznych (tanecznych, taneczno-wokalnych, sportowych) działających przy jednostce.  

Wydarzenie odbędzie się 20.06.2023 r. (wtorek), o godzinie 18:00, w auli widowiskowej RCOS w Dobczycach. Wstęp wolny.  Dla rodziców uczestników zajęć, będzie to doskonała okazja do zobaczenia swoich dzieci na dużej scenie, natomiast dla rodziców zainteresowanych zapisaniem dziecka do sekcji i zespołów działających przy MGOKIS – okazja do zapoznania się z częścią oferty Ośrodka Kultury.
Na scenie wystąpią:

  • Zespół Taneczny INTOX
  • Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce”
  • Sekcja baletowa
  • Sekcja HIP HOP
  • Sekcja K-POP Dance
  • Sekcja gimnastyki sportowej.

Podczas koncertu wystąpi gościnnie para taneczna: Krzysztof Krupowicz i Antonina Gaweł, w której wykonaniu będzie można zobaczyć krótki pokaz tańca towarzyskiego. Od nowego roku szkolnego planujemy reaktywację dziecięcej sekcji tańca towarzyskiego. Pełna oferta zajęć tanecznych, wokalnych, artystycznych i sportowych Ośrodka Kultury pojawi się po 25 sierpnia.

Jednocześnie zapraszamy na koncerty naszych sekcji wokalnych, które zostały zaplanowane na 18 czerwca (koncert Sekcji Wokalnej MUZOPOZYTYWNI) oraz 25 czerwca (koncert Sekcji Wokalnej MGOKiS Dobczyce).

Plakat dotyczący Prezentacji Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Artystycznych MGOKiS, z motywem tancerzy, tancerek i gimnastyków. Więcej informacji w tekście.
Fragment plakatu dotyczącego Prezentacji Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Artystycznych MGOKiS, z motywem tancerzy, tancerek i gimnastyków. Więcej informacji w tekście.
Skip to content