Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Gminny Konkurs Plastyczny „50 lat minęło – Ośrodek Kultury w moich oczach”

W 2023 roku, Miejsko-Gminny Ośrodek obchodzi Jubileusz 50-lecia istnienia. Z tej okazji, zapraszamy do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym „50 lat minęło – Ośrodek Kultury w moich oczach”.

Tematem Konkursu jest stworzenie pracy plastycznej, inspirowanej funkcjonowaniem, rozwojem i przemianami Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach, na przestrzeni ostatnich 50-lat (1973-2023) oraz wspomnieniami z nim związanymi.

Konkurs dedykowany jest do mieszkańców Gminy Dobczyce: dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych, uczniów szkół ponadpodstawowych, osób dorosłych oraz podopiecznych WTZ i ŚDS.

Każda instytucja/placówka może nadesłać do konkursu do 20 prac. Większą liczbę prac należy uzgodnić wcześniej z Organizatorem. W konkursie mogą brać udział również osoby indywidualne i niezrzeszone.

Prace plastyczne wraz z przymocowaną metryczką oraz z uzupełnioną kartą zgłoszenia należy dostarczyć na adres: Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, 32 410 Dobczyce, (biuro MGOKiS Dobczyce, pokój 143), w nieprzekraczalnym terminie do 16 listopada 2023r.

Konkurs rozstrzygnięty zostanie po 17 listopada 2023 r.

Wszystkie informacje o konkursie znaleźć można w Regulaminie.

Plakat dotyczący konkursu plastycznego 50 lat minęło, utrzymany w tonacji bieli błękitu, czerwieni, żółci, pomarańczu.
Wycinek plakatu dotyczącego konkursu plastycznego 50 lat minęło, utrzymany w tonacji bieli, niebieskiego, żółtego, pomarańczowego i czerwonego
Skip to content