Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Warsztaty artystyczne: Koty w świecie mangi i anime

Czy są tutaj miłośnicy japońskich sztuk plastycznych i… kotów? Jeśli tak, zapraszamy w ferie do świata mangi i anime, w który zabierze uczestników warsztatów plastycznych pani Paulina Steliga-Gryglaszewska. 

Młodzi plastycy poznają różne techniki, a motywem przewodnim zajęć będą urocze kotki! Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku 10+.

Termin: 12 lutego 2024 r., godz. 12:30-14:30. Miejsce: Sala plastyczna RCOS, ul. Szkolna 43. Wiek uczestników: 10+. Koszt: 25 zł. Zapisy: telefonicznie pod nr 533 990 660 lub w biurze MGOKIS.

Zapisy i wpłaty przyjmujemy do 08.02.2024 r. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie i złożenie oświadczenia oraz dokonanie płatności w biurze MGOKiS we wskazanym terminie. Oświadczenie dostępne jest na naszej stronie internetowej oraz w siedzibie Ośrodka, przy ul. Szkolnej 43. Ilość miejsc ograniczona.

Plakat informujący o warsztatach artystycznych: Koty w świecie mangi i anime, z motywem kotów. Więcej informacji w tekście.
Fragment plakatu informującego o warsztatach artystycznych: Koty w świecie mangi i anime, z motywem kotów. Więcej informacji w tekście.
Skip to content