Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Koncert BREAKOUT PROJECT

Kiedy byłem małym chłopcem, czyli blues, blues i jeszcze raz blues w Dobczycach!!!

W tym roku, z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn, Stowarzyszenie Piramida Działań, we współpracy z Gminą Dobczyce i Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Dobczycach, zaprasza na wyjątkowy koncert upamiętniający największe przeboje zespołu Breakout (Blackout).

Tematem muzycznego wieczoru będzie twórczość Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy, uważanego za ojca polskiego bluesa.

Koncert odbędzie się 10.03.2023, o godzinie 18:00, w sali widowiskowej RCOS, przy ul. Szkolnej 43.

Bilety na koncert, w cenie 30 zł można nabyć w biurze MGOKiS Dobczyce lub bezpośrednio przed koncertem. Płatność wyłącznie gotówką. Rezerwacja biletów pod nr tel. 533 990 660. Zarezerwowane bilety należy odebrać do 3 dni od rezerwacji.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe przeboje Breakoutu, takie, jak: Gdybyś kochał, hej!, Poszłabym za tobą, Na drugim brzegu tęczy, Oni zaraz przyjdą tu, Modlitwa, Anna, czy Kiedy byłem małym chłopcem.

Specjalnie na tę okoliczność, powróci na chwilę do Dobczyc zdolna, coraz bardziej znana z ekranu i teatru – Maja Kowalska. Drugi gość specjalny, to najważniejszy i najbardziej rozpoznawalny polski gitarzysta bluesowy, który grał obok Tadeusza Nalepy w zespole Breakout – Leszek Cichoński!!!

Na scenie wystąpią także:

  • Piotrek Skóra – wokal, gitara
  • Mateusz Pawluś – pianino
  • Jarek Guzik – bas
  • Maciek Słonka – perkusja
  • Maciek Irzyk – saksofon
  • Marek Guzik – harmonijka

Koncert odbędzie się dzięki wsparciu finansowemu Gminy i Miasta Dobczyce, dzięki czemu bilety można pozyskać w bardzo atrakcyjnej cenie.

Przy tej okazji, Stowarzyszenie Piramida Działań pragnie serdecznie podziękować Komisji oceniającej wnioski oraz Burmistrzowi Gminy i Miasta Dobczyce za coroczne wspieranie naszych inicjatyw. Jesteśmy i będziemy nadal działać dla społeczności lokalnej.
Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia!!!

Plakat koncertu Breakout Projekt, z wizerunkiem Nalepy i Kubasińskiej, kolorystyka beżu, czerni i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Wycinek plakatu koncertu Breakout Projekt, z wizerunkiem Nalepy i Kubasińskiej, kolorystyka beżu, czerni i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Skip to content