Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Bezgotówkowe Kino Objazdowe – seanse dla grup zorganizowanych dzieci i młodzieży

4 marca odwiedzi nas Bezgotówkowe Kino Objazdowe. Dla dzieci wyświetlone zostaną 2 filmy:

  • „WYSPA PUFFINÓW. NOWI PRZYJACIELE” (seans o godz. 09:00)
  • „AKADEMIA PANA KLEKSA” (seans o godz. 11:00)

Seanse adresowane są do grup zorganizowanych dzieci i młodzieży (szkoły i przedszkola, grupy minimum 15-osobowe). Rezerwacje biletów przyjmowane są pod nr tel. 22 357-85-00 (w dni robocze w godzinach od 10:00 do 15:00).

Cena biletu: 20 zł (normalny), 18 zł (ulgowy), 16 zł (grupowy).

REPERTUAR
„WYSPA PUFFINÓW. NOWI PRZYJACIELE”
Familijny, Przygodowy, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe 0+, cena biletu: 20 zł normalny, 18 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 16 zł grupowy, czas trwania: 80 minut.
Opis:
Ciepła, wzruszająca bajka dla najmłodszych, oparta na uwielbianym przez dzieci i wielokrotnie nagradzanym serialu telewizyjnym. Film przedstawia przygody ptasiej rodziny maskonurów: Oony i jej braciszka Baby oraz ich towarzyszy zabaw, May i Mossy’ego. Opowiada o przyrodzie, bliskości i odwadze oraz o tym, że przyjaciele trzymają się razem, co by się nie działo!

Gdy do Wyspy Puffinów zbliża się wielka burza, Oona odkrywa, że ostatnie Małe Jajko w tym sezonie zniknęło w tajemniczych okolicznościach. Wraz z nowymi przyjaciółmi postanawia je odnaleźć i bezpiecznie sprowadzić do domu.

Oficjalny plakat bajki Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele, z motywem animowanych ptaszków i innych zwierząt na tle łąki. Więcej informacji w tekście.

„AKADEMIA PANA KLEKSA”
Familijny, Akcja, Przygodowy, Fantasy, 2D PL, ograniczenia wiekowe 7+, cena biletu: 20 zł normalny, 18 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 16 zł grupowy, czas trwania: 126 minut.
Opis:
„Akademia Pana Kleksa” to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, przemawiająca swoją treścią i formą do najmłodszych, ale i wchodząca w dialog ze starszymi widzami, którzy wciąż pamiętają kultową ekranizację z lat 80. Film przedstawia historię pozornie zwykłej dziewczynki – Ady Niezgódki – która trafia do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności.

Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa rozwija swoje niesamowite umiejętności, a także wpada na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę…

Podczas seansów edukacyjnych dla szkół i przedszkoli dla najmłodszych widzów Organizatorzy proponują popcorn w specjalnej cenie – 8 zł za kubek popcornu.

Zajawka bezgotówkowego Kina Objazdowego, utrzymana w tonacji niebiesko-zielonej, z motywem widzów w kinie i karty płatniczej. Więcej informacji w tekście.
Skip to content