Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Dzień Kobiet w Gminie Dobczyce

Drogie Panie, ale i nie tylko – serdecznie zapraszamy na DZIEŃ KOBIET w Dobczycach! Z okazji Waszego święta chcielibyśmy porozmawiać o tym… CZEGO PRAGNĄ KOBIETY, a także spędzić miło czas przy francuskiej komedii romantycznej „KRĘCISZ MNIE”.

  • 17:00 – porozmawiajmy o tym… CZEGO PRAGNĄ KOBIETY – spotkanie poprowadzi Anna Czech – prezes Fundacji Ludzie z Charakterem
  • 18:00 – spędźmy miło czas przy francuskiej komedii „KRĘCISZ MNIE”

Serdecznie zapraszamy 8 marca 2024 r. (piątek) do auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach:

Na wszystkie Panie czeka w tym dniu miła i słodka niespodzianka! Będzie to również okazja do skorzystania z bezpłatnych konsultacji kosmetycznych i szansa na wygranie niespodzianki od naszego partnera – niezależnej konsultantki firmy Avon.
Serdecznie zapraszamy!

O Filmie:

„KRĘCISZ MNIE” – rewelacyjnie przyjęty przez widzów i krytyków (najwyższa nota 5/5 od „La Parisien”) hit prosto z francuskich ekranów. Zabawna, a przy tym wzruszająca, komedia romantyczna, w przekorny sposób nawiązująca do kultowych „Nietykalnych”.

Film rozbawi do łez nawet największego ponuraka. „Rolling to You” to debiut reżyserski doskonałego aktora komediowego, Francka Dubosca, znanego polskim widzom z występu w przeboju „Asterix na olimpiadzie”.

Plakat wydarzenia z okazji Dnia Kobiet, z motywem różowych kwiatów z zielonymi łodygami. Więcej informacji w tekście.
Wycinek plakatu z okazji Dnia Kobiet. w kolorystyce zieleni brązu i różu. Więcej informacji w tekście.
Skip to content